О нас

Кам'янсько-Дніпровський рибокоптильний цех розпочав свою діяльність на ринку виробництва солоної, в'яленої та копченої риби у 2005 році. Головний офіс, цех та складські приміщення компанії знаходяться у м. Кам'янка-Дніпровська по вул. , Каховська 4б.


Підприємство постачає свою продукцію по території Кам'янсько-Дніпровського, Василівського та Великобілозерських районів, а також у м.Запоріжжя та Херсонську область. Компанія на постійній основі співпрацює з найкращими постачальниками рибної сировини.


Місія рибокоптильного цеху – забезпечити ринок якісною та натуральною рибною продукцією. Наше завдання – суворий багатоступінчастий контроль на всіх етапах виробництва, гарантія відповідності продукції найвищим стандартам системи HAССP.


Ключовий напрямок розвитку – приготування риби лише на основі натуральних складових, що відрізняє нашу продукцію від конкуруючих фірм області.


Все це завдяки старанності та працелюбності великого дружного колективу! Ми завжди раді бачити Вас клієнтами нашої фірми!